USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Flat Fernandes 08 - Centro De Bonito Bonito (Mato Grosso do Sul) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Willa Flat Fernandes 08 - Centro De Bonito

ex. Casa/igarape Bonito 08

Rezerwacja online
2026-10-24
2026-10-25

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

20

Willa Flat Fernandes 08 - Centro De Bonito

 Wi-Fi
 Darmowy parking
 Klimatyzacja
 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


Willa Flat Fernandes 08 - Centro De Bonito oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Aquário de Bonito w tylko 1 km.

Rota Aventura Trilhas de Bike znajduje się maksymalnie 6 min pieszo od domu wakacyjnego, a Projeto Jiboia leży w odległości 15-minutowego spaceru. Parque Nacional da Serra da Bodoquena znajduje się w pobliżu od willi, a Bonito MS jest w mniej niż 600 metrach.

Willa Flat Fernandes 08 - Centro De Bonito zapewnia miejsce do siedzenia, a także takie udogodnienia jak klimatyzację oraz telewizję satelitarną. W łazience znajduje się kabina prysznicowa walk-in. Ręczniki kąpielowe również zapewniają komfort.

Obiekt obejmuje wyposażoną kuchnię wyposażoną w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne do przygotowywania posiłków. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji Quitanda do produtor w odległości 6-minutowego spaceru.

  • Lokalne atrakcje
  • Atelie Taboa
    150 m
  • Sucurista Presentes e Artesanatos
    900 m
  • Figueira Beach
    350 m
  • Casa da memória Raída
    950 m
  • House of Memory Raida
    900 m
  • Bonitour Viagens e Turismo
    900 m
  • Rota Aventura Trilhas de Bike
    600 m
  • Squash Bonito
    800 m
  • Maria Joao
    850 m

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Darmowy parking
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Opcje wyżywienia

  • Czajnik
  • Przybory kuchenne

Usługi rekreacyjne

  • Ogród

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Kącik dzienny
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:00 do 23:00
Wyjazd: od 06:00 do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • ❓

    Czy Willa Flat Fernandes 08 - Centro De Bonito posiada bezprzewodowy internet?

    Tak, Willa Flat Fernandes 08 - Centro De Bonito oferuje Wi-Fi.
  • ❓

    Jakie udogodnienia oferuje Willa Flat Fernandes 08 - Centro De Bonito?

    Willa Flat Fernandes 08 - Centro De Bonito oferuje biurko, także klimatyzację, aby zapewnić komfort gości.
  • ❓

    Czy Willa Flat Fernandes 08 - Centro De Bonito akceptuje zwierzęta?

    Willa Flat Fernandes 08 - Centro De Bonito nie jest przyjazna zwierzętom.
  • ❓

    Czy ta willa zapewnia przyjemny widok?

    Goście tej willi mogą podziwiać widoki na wewnętrzny dziedziniec.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-10-24
2026-10-25

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Willa Flat Fernandes 08 - Centro De Bonito, Brazylia

1250 Rua Filinto Mueler, Bonito (Mato Grosso do Sul), Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © centro-oeste-do-brasil-hoteis.com

All rights reserved